Partnerské weby – výměna odkazů

Kvalitní keramické nože Homeware – to je nebývalý servis, nadstandardní záruka a velmi levné poštovné – tedy samozřejmě kromě toho, že jsou ostré jako břitva a padnou Vám skvěle do ruky.

Doporučené blogy se zajímavými články:

Babo raď – čerpadla – řada článků kolem hospodaření s vodou ve vlastním domě nebo na chatě. Rady k výběru a typům jednotlivých čerpadel, praktické zkušenosti s obvyklými problémy, jako je vyplavený sklep, rady kolem vlastní studny nebo třeba nakládání s dešťovou vodou.

Babo raď – dveře, interiér – autorské články s informacemi pro každého, komu není lhostejné vybavení jeho vlastního bytu nebo domu. Návody k výběru správných dveří a klik, informace kolem typů a druhů plastových oken, videa s návody na položení plovoucí podlahy.

Dárkový poradce – praktické rady, pokud se blíží Vánoce nebo narozeniny Vašich blízkých a Vy stále nevíte, co byste jim koupili. Několik dobře myšlených návodů na to, jak se zorientovat v nabídce obchodů nebo eshopů.

I-recenze – recenze vyzkoušeného sportovního vybavení napříč celým chlapským světem, počínaje vodními sporty a rybařením, přes turistiku a horolezení až po trampování v lese. Recenze špičkových kousků sportovního vybavení i běžně dostupného zboží.

Technické zajímavosti – blog fandů do technických gadgetů, vynálezů, ale i technických vychytávek, které denně bereme do ruky, ale ani o nich nevíme, jak fungují. Technické novinky z mnoha oborů, staré zapomenuté technologie.

Komentáře nejsou povoleny.